صفحه نخست شرايط دعوت به همکاری ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري ارتباط با ما
بسمه تعالي

دفـترچـه راهنمـاي آزمـــون استخدامي
منطقه ای سازمان تامین اجتماعی
سال 1402
(درمانگاه عمومی و شبانه روزی شادگان- مرکز درمانی باغملک- بیمارستان شوشتر- بیمارستان بهبهان)
به منظور آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا را کلیک کنید

مقدمه :
سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی(درمانگاه عمومی و شبانه روزی شادگان- مرکز درمانی باغملک- بیمارستان شوشتر- بیمارستان بهبهان)، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی دعوت به همکاری می نماید.
لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند که ثبت نام طبق مفاد این آگهی در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی Dkhozestan.tamin.iran-azoon.ir از روز شنبه مورخ 1402/05/14 آغاز و لغایت روز شنبه مورخ 1402/05/24 پایان می پذیرد. کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

شرايط عمومي استخدام:
الف– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
ب– اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح درقانون اساسی؛
پ– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
ت– دارا بودن دانشنامه/گواهینامه موقت فراغت از تحصیل و گواهی پایان طرح در مقطع تحصیلی مربوطه برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر؛
ث– دارابودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دوره ضرورت) یا معافیت قانونی دائم برای مردان؛
ج– داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند؛
چ– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
ح– نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر؛
خ– عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام همچون عدم محکومیت به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی توسط آراء مراجع قضایی و یا قانونی ذی‌صلاح؛
د– داوطلبان استخدام در زمان ثبت ‌نام نباید جزء کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی و همچنین نیروهای بازخرید خدمت و یا بازنشسته سازمان و سایر دستگاه‌های اجرایی باشند؛
ذ– عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد خدمت به دولت، شرکت‌های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی می‌باشد؛
تبصره 1: مسئوليت قبول يا عدم قبول انصراف پذيرفته‌شده نهايي بر اساس قوانين و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرايي، در زمان انعقاد قرارداد پيماني و يا صدور حكم كارگزيني، به عهده داوطلب پذيرفته‌شده آزمون مي‌باشد.
تبصره 2: نحوه تشخیص شرایط افراد بدوا براساس خوداظهاری می‌باشد. علیهذا چنانچه حسب مدارک و استعلامات انجام شده خلاف آن اثبات شود، افراد موصوف در هر مرحله از مراحل استخدام که باشند حذف و افراد حایز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
– دارا بودن حداقل بیست (20) سال تمام
* حداكثر سي و پنج سال (35) تمام براي دارندگان مدارك تحصيلي کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای(متولدین 1367/05/14به بعد)
تبصره 3: مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب 1371 و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400، موارد ذيل به شرط ارائه مدارك و مستندات لازم از مراجع ذيربط قبل از مرحله مصاحبه، سنوات ارفاقی اضافه خواهد شد:
- پدر، مادر، همسر و برادر و خواهر شهيد به ميزان پنج سال؛
- داوطلباني كه در جبهه‌ها به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه‌ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی ، بانک هاو شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی ، شهرداری ها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است ، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آن ها.
*سوابق اشتغال در کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی با مالکیت بخش خصوصی جهت احراز شرایط سنی به عنوان سنوات ارفاقی قابل پذیرش نمی باشد.
* به استناد ماده (4) قانون محاسبات عمومی مصوب 1‏/6‏/1366 شرکت دولتی واحد سازمانی مشخصی است که با اجازه قانون به صورت ثبت شرکت تجاری ایجاد شده و یا به حکم دادگاه صالحه ملی شده و یا مصادره شده و به عنوان شرکتی دولتی شناخته شده باشد و تمامی و یا بیش از 50 درصد سرمایه آن متعلق به دولت باشد.
- به ازاي تاهل به میزان یک (1) سال و نيز داشتن هر فرزند به میزان يك (1) سال و حداكثر تا سقف پنج (5) سال( موضوع قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت)؛
تبصره 4: ملاك عمل براي محاسبه تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، معافيت دائم و پايان خدمت نظام وظيفه داوطلبان آخرين روز ثبت‌نام و برای سن افراد، ملاك عمل براي محاسبه اولين روز ثبت‌نام خواهد بود.

شرایط اختصاصی استخدام ورود به خدمت داوطلبان:
1- مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي می‌باشد ملاک عمل خواهد بود.
2- ارائه گواهی انجام خدمات قانونی (طرح موظف اجباری) و یا معافیت از آن در مورد فارغ‌التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان تا آخرین روز اولین بازه زمانی اخذ مدارک قبل از انجام مصاحبه استخدامی الزامی می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
3- مدرک تحصیلی متقاضیان صرفا بر اساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه منتشره خواهد بود.
تبصره 1: سازمان هیچگونه تعهدی به اعمال مدرک تحصیلی مقطع بالاتر افراد ندارد و ارائه هرگونه مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا پس از استخدام در سازمان (مدارک منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان) پس از طی حداقل 3 سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه به ازای هر مقطع تحصیلی امکان‌پذیر خواهد بود.
تبصره 2: ارائه مدارک معادل و افتخاری به عنوان مدرک تحصیلی معتبر ملاک عمل قرار نمی‌گیرد.
4- پذیرفته شدگان آزمون متعهد خدمت به میزان 5 سال در شهر مورد تقاضای آزمون می‌باشند.
5- داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرايش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرايش- رشته تحصيلي آن ها عیناً در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در آگهی آمده باشد از سایر فرایند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه : اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند. ضمنا مدارک تحصیلی آندسته از متقاضیان آزمون که دارای عبارات کارشناسی حرفه ای، مهندسی فناوری، مهندسی فناوری ارشد، علمی-کاربردی، مهندسی تکنولوژی و کارشناسی حرفه ای می باشند نیز به عنوان رشته های تحصیلی مندرج در آگهی مورد قبول می باشد.
تبصره 3- آندسته از فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی و فرزندان آنان می توانند با ارائه مدارک مربوطه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شرط معافیت حداکثر سن بهره مند گردند.
6- معافیت پزشکی خدمت زیرپرچم داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی کتبی و مصاحبه پس از تأیید واحد طب کار استان مربوطه مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
7-مدارک تحصیلی متقاضیان صرفا بر اساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در آگهی منتشره خواهد بود.
8- آندسته از متقاضیانی که نتوانند حداقل 60 درصد از نمره سقف تعیین شده مصاحبه را کسب نمایند از ادامه فرآیند استخدام خارج(مردود) خواهند شد.

داوطلب بومی:
با عنایت به ماده (24) بخشنامه شماره 24510 مورخ 1400/5/10 سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر ایجاد اولویت برای داوطلب بومی شهرستانی(به استثنای شهرستان تهران و شهرستان های مراکز استان ها)
الف: داوطلبی بومی شهرستانی تلقی می گردد که "متولد" یا "ساکن با سابقه ده سال سکونت" در همان شهرستان محل تقاضا باشد.
بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:
1-شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تبصره:با توجه به تقسیمات کشوری در سال های مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2-استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ( بر اساس فرم پیوست بخشنامه - برای دانلود اینجا را کلیک کنید ) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره : داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
ب- داوطلب بومی شهرستانی نسبت به سایر داوطلبان غیر بومی دارای اولویت می باشند. اولویت بومی به این شرح اعمال خواهد شد"نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی با ضریب (یک و چهاردهم) (1.4) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.
ج-مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد.

حمایت از خانواده و جوانی جمعیت:
1-به ازای تاهل به میزان یک (1) سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک (1) سال و حداکثر تا سقف پنج (5) سال سقف محدوده سنی مندرج در دفترچه آزمون اضافه خواهد شد.
2-به ازای تاهل دو (2) درصد و نیز هر فرزند دو (2) درصد، مجموعا حداکثر تا ده (10) درصد به امتیاز مکتسبه آزمون کتبی داوطلب اضافه می شود.
تبصره: امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2.5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
1- تكميل فرم ثبت‌نام و الصاق یک قطعه عکس 4x3 جدید با درج مشخصات فردی در ظهر آن.
2- دو قطعه عكس 4x3 كه در سال جاري گرفته شده باشد. (عكس تمام‌رخ)‌
- عکس داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
- حتي‌الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.
- عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.
3- داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط لازم می‌توانند از ساعت 8 صبح روز ‌شنبه مورخه 14/05/1402 تا ساعت 24 روز سه‌شنبه مورخه 24/05/1402 جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی Dkhozestan.tamin.iran-azmoon.ir مراجعه و پس از بارگذاری، کنترل اطلاعات و واریز آنلاین مبلغ 2300000 (دو میلیون و سیصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام، نسبت به اخذ کد رهگیری و دریافت نسخه چاپی از اطلاعات ثبت شده اقدام نمایند.
4- اصل و تصویر خوانا از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی.
5- اصل وتصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم جهت آقایان.(کپی پشت و روی کارت)
6-اصل و تصویر مدرک تحصیلی مرتبط با عنوان شغلی مورد تقاضای مندرج در این آگهی.
7- اصل و تصویر مدارک و مستندات مربوطه به منظور تخصیص امتیاز بومی مطابق با شرایط مندرج در بند (10) قسمت شرایط اختصاصی استخدام این آگهی.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه:
کارت شرکت در آزمون در روز دوشنبه مورخ 1402/05/30 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت اینترنتی ثبت نام قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 1402/06/03 در مرکز استان برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام ثبت نام خواهد بود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از:
آزمون عمومی :
1- زبان و ادبیات فارسی
2- معارف اسلامی
3- زبان انگلیسی -عمومی
4- ریاضی و آمار مقدماتی
5- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
6- هوش و توانمدی های عمومی
7- فناوری اطلاعات(مهارت های word، p.p، excel،net)
8- شناخت تامین اجتماعی
* اقلیتهای مذهبی از پاسخگویی به سوال‌هاي معارف اسلامی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
**آزمون عمومی نمره منفی دارد. به این صورت که به ازای هر سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.
آزمون تخصصی :
علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در اين آگهي انجام خواهد شد . منابع آزمون تخصصی متناسب با عنوان شغلی مورد نظر مندرج در همین دفترچه صورت می‌پذیرد.
تذکر: کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای و دارای ضریب مربوطه می باشند.ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

مراحل و نحوه اعلام نتیجه:
مراحل تعیین حد نصاب علمی و معرفی افراد جهت سایر مراحل به شرح زیر صورت می پذیرد:
الف) تعیین داوطلبان دارای حد نصاب علمی
معرفی داوطلبان جهت بررسی مدارک و سایر مراحل جذب، منوط به کسب حد نصاب لازم در آزمون کتبی می باشد.
حد نصاب کتبی عبارت است از 50 درصد میانگین امتیاز سه نفر برتر در هر شغل - محل پس از اعمال ضرایب مربوطه.
تبصره: امتیاز داوطلبان با ارزش وزنی چهل (40) درصد برای دروس عمومی و شصت (60) درصد برای دروس تخصصی محاسبه می گردد.
ب) معرفی لیست حداکثر 3 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی
انتخاب داوطلبان جهت بررسی مدارک به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط) از میان داوطلبان دارای حد نصاب علمی در هر شغل محل با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه صورت می پذیرد.
ج) اعلام لیست حداکثر سه برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه از بین دارندگان حد نصاب آزمون علمی
انتخاب داوطلبان سه برابر ظرفیت در هر شغل محل (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط) جهت انجام مصاحبه، صرفا از بین داوطلبانی که مدارک آنان بررسی و مورد تائید قرار گرفته است، در هر شغل محل صورت می پذیرد.
د) معرفی به گزینش به میزان دو برابر ظرفیت
پس از برگزاری مصاحبه، معرفی داوطلبان به گزینش بر اساس مجموع نمره کل نهایی مکتسبه آنان با وزن شصت (60درصد) برای آزمون کتبی و چهل درصد(40 درصد) برای مصاحبه و به تعداد دو برابر ظرفیت پذیرش خواهد بود.
تذکر در صورت مساوی بودن مجموع نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی و مصاحبه، اولویت معرفی به گزینش با داوطلبانی خواهد بود که نمره مکتسبه آنان در آزمون کتبی بالاتر باشد.
تذکرات:
1- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچ‌گونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند. پذیرش نهایی موکول به تطبیق مدرک و شرایط و موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح خواهد بود.
2- با توجه به اینکه مدارک متقاضیان حسب نیاز سازمان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی تا چند برابر ظرفیت استخدامی تعیین شده اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این دفترچه و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد. و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
3- داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست چند برابر ظرفیت مجوزهای استخدامی، مکلفند مستندات و مدارک مورد نیاز را قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقبا از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام خواهد شد، تحویل نمایند.
4- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود. در صورتی که در کلیه مراحل حین استخدام و بعد از آن، خلاف موارد مندرج در آگهی استخدام به اثبات برسد از ادامه مراحل آزمون داوطلب جلوگیری و در صورت اشتغال به کار، به علت عدم رعایت شرایط استخدام و ارائه مدارک خلاف واقع، طی ابلاغ کتبی لغو قرارداد/اخراج خواهد شد. ضمنا در خصوص مقطع و رشته تحصیلی اظهار متقاضی در مرحله ثبت ‌نام و ارایه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آزمون مبنای عمل است.
5- داوطلبان جذب و بکارگیری می بایست سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که به کارگیری می شوند را داشته باشند.
6- وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
7- داوطلبان گرامی جهت سهولت در فرایند ثبت نام بهتر است ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول ننمایند.
مرکز درمانی باغملک عناوین شغلی موردنیاز تعداد جنسیت (زن/مرد/هردو)
پرستار 1 مرد
ماما 1 زن
کاردان/کارشناس-آزمایشگاه-تشخیص طبی 1 هر دو
کارشناس مسئول داروخانه 1 هر دو
پزشک عمومی 2 یک زن یک مرد
کارشناس فناوری اطلاعات 1 هر دو
کاردان/کارشناس فناوری اطلاعات سلامت 1 هر دو
حسابدار 1 هر دو

بخشICU بیمارستان شوشتر عناوین شغلی مورد نیاز تعداد جنسیت(مرد،زن،هردو)
پرستار 9 هردو

درمانگاه عمومی و
شبانه روزی شادگان
عناوین شغلی مورد نیاز تعداد جنسیت (مرد، زن، هردو)
کاردان/کارشناس فناوری اطلاعات سلامت 3 هر دو
پرستار 3 2 نفر زن – 1 نفر مرد
پزشک عمومی 1 هر دو

بخش
icuبیمارستان بهبهان
عناوین شغلی مورد نیاز تعداد جنسیت (مرد، زن، هردو)
پرستار 10 هر دو
جمع نیروهای مورد نیاز35 نفر

ردیف عنوان شغل (رشته شغلی) شرایط احراز تحصیلی
1 پزشک عمومی دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری حرفه¬ای در رشته پزشکی عمومی.
2 داروساز دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری حرفه¬ای یا دانشنامه تخصصی در رشته داروسازی.
3 پرستار الف ـ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته تحصیلی پرستاری.
ب ـ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته های تحصیلی پرستاری مشروط به دارا بودن کارشناسی رشته تحصیلی پرستاری.
4 ماما الف ـ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته ی تحصیلی مامائی.
ب ـ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته¬های تحصیلی مامایی، مشاوره در مامایی، آناتومی، فیزیولوژی،آموزش پزشکی، ژنتیک انسانی مشروط به دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی مامایی.
5 کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی الف ـ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی علوم آزمایشگاهی.
ب ـ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته¬های تحصیلی انگل شناسی پزشکی، ایمنی شناسی پزشکی، بافت شناسی، بیوشیمی بالینی، خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی)، زیست فناوری پزشکی، ژنتیک انسانی، سم شناسی، قارچ شناسی پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی مشروط به دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی علوم آزمایشگاهی.
6 کاردان/کارشناس فناوری اطلاعات سلامت(کاردان /کارشناس پذیرش و اطلاعات)
انفورماتيك پزشكي (فوق ليسانس)- فناوري اطلاعات سلامت (ليسانس)- مدارك پزشكي (ليسانس، فوق ليسانس) - مديريت خدمات بهداشتي و درماني (فوق ليسانس)- كتابداري در شاخه پزشكي (ليسانس)- كتابداري و اطلاع رساني پزشكي (فوق ليسانس) - مديريت فناوري اطلاعات سلامت (فوق ليسانس)
7 کارشناس امور مالی دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته های حسابداری-حسابرسی-مدیریت مالی-حسابداری دولتی-حسابداری امورمالی-حسابداری مالی-حسابداری مالیاتی - کارشناسی حرفه ای حسابداری- ریاضی گرایش ریاضیات مالی- ریاضی کاربردی گرایش ریاضی مالی-کارشناس حرفه* ای حسابداری سلامت
دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته های حسابداری-حسابرسی-مدیریت مالی-مدیریت دولتی گرایش مدیریت مالی دولتی - مدیریت صنعتی گرایش مالی- حسابداری مدیریت- مدیریت دولتی گرایش بودجه و مالیه عمومی-مدیریت MBA گرایش مدیریت مالی- مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی- مدیریت کسب و کارMBA) گرایش مالی - مدیریت سازمان های دولتی گرایش مالی و اقتصادی- مالی کلیه گرایش ها - حسابداری بخش عمومی - مدیریت کسب و کار گرایش مالی - مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی(مالی)
8 کاردان /کارشناس فناوری اطلاعات دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته های:فناوری اطلاعات و ارتباطات- معماری سیستم های کامپیوتری-مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش ها - مهندسی فناوری اطلاعات کلیه گرایش ها - مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیکی- سخت افزار کامپیوتر-کامپیوتر-سخت افزار-مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات کلیه گرایش ها- مهندسی فناوری سیستم های سخت افزاری فناوری اطلاعات- کارشناسی تکنولوژی کامپیوتر- مهندسی تکنولوژی سیستم های سخت افزاری رایانه -مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعاتICT- مهندسی تکنولوژی سخت افزار کامپیوتر- مهندسی فناوری سیستم های سخت افزاری رایانه - مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی- فناوری اطلاعات سلامت-معماری سیستم های کامپیوتری- مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری-مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش ها - مهندسی فناوری اطلاعات کلیه گرایش ها - مدیریت فناوری اطلاعات کلیه گرایش ها - علوم کامپیوتر- معماری کامپیوتر- مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت-علوم کامپیوتر کلیه گرایش ها - مهندسی فناوری اطلاعات و مدیریت- مهندسی فناوری اطلاعات IT(کلیه گرایش ها)-مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی -مهندسی کامپیوتر گرایش بیوانفورماتیک

عناوين شغلي و مواد امتحاني آزمون استخدامي منطقه ای سازمان تأمين اجتماعي سال 1402
عنوان شغلي مواد آزمون
پرستار مجموعه دروس (پرستاري داخلي و جراحي 1 تا 4 ـ مراقبتهاي ويژه ـ روانپرستاري ـ كودكان ـ مديريت ـ بهداشت جامعه ـ مادران و نوزادان)
ماما مجموعه دروس (بارداري و زايمان 1 تا 4 ـ بيماريهاي زنان و ناباروري ـ بهداشت مادر و كودك ـ نوزادان)
كارشناس آزمايشگاه تشخيص طبي
مجموعه دروس (بيوشيمي باليني ـ ميكروبيولوژي (باكتري، انگل، قارچ، ويروس) ـ هماتولوژي و بانك خون ـ ايمونولوژي و سرولوژي ـ كنترل كيفي در آزمايشگاه)
پزشك عمومي مجموعه دروس (بيماريهاي داخلي، عفوني، روانپزشكي ـ جراحي عمومي و زنان و زايمان ـ بيماريهاي كودكان ـ آمار حياتي و اصول اپيدميولوژي ـ اپيدميولوژي و كنترل بيماريهاي واگير و غيرواگير)
داروساز مجموعه دروس (دارودرماني بيماريها ـ فارماكولوژي ـ فارماكوگنوزي ـ فارماسيوتيكس)
كارشناس امور مالي مجموعه دروس (حسابداري مالي ـ حسابداري بهاي تمامشده ـ اقتصاد خرد و كلان ـ حسابداري دولتي و بودجه ـ حسابداري مالياتي)
كارشناس فناّوري اطلاعات
مجموعه دروس (سيستمهاي عامل ـ ساختمان دادهها و الگوريتمها ـ پايگاه دادهها ـ مهندسي نرم افزار ـ +A ـ +Security ـ +Network)
کاردان /کارشناس فناوری اطلاعات
مجموعه دروس (كدگذاري بيماريها ـ مدارك پزشكي ـ آمار بيمارستاني ـ اطلاع رساني پزشكي ـ اصطلاحات پزشكي ـ كليات پزشكي)


پیوست : فرم استشهاد محل سکونت جهت شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال1402 - برای دانلود اینجا را کلیک کنید



با آرزوی موفقیت